• Mercedes-AMG 63 4MATIC+

  Відкритий для сюрпризів. І готовий до всього.

  Відкритий для сюрпризів. І готовий до всього.

  4-літровий двигун AMG V8 з потужністю 476 к.с.<p>Дані номінальної потужності та номінального крутного моменту відповідно до Регламенту (ЄС) № 715/2007 в діючій нині версії.<br> </p> та вражаючим крутним моментом 650 Нм<p>Дані номінальної потужності та номінального крутного моменту відповідно до Регламенту (ЄС) № 715/2007 в діючій нині версії.<br> </p> потужно скеровує Mercedes-AMG GLC 63 4MATIC+ SUV вперед. У русі по місту, а також бездоріжжям автомобіль надійно дотримується курсу та з достатнім обсягом багажного відділення, який можна збільшити втричі простим складанням сидінь, з ним можна без проблем перевозити закупи і важке обладнання для дозвілля.

   

  Справжній Mercedes-AMG звичайно ж має відповідний звук: система випуску відпрацьованих газів AMG Performance, яку можна додатково перемикати, створює для Mercedes-AMG GLC 63 4MATIC+ SUV звучання, яке не сплутаєш ні з чим. Також візуально система випуску з двома хромованими подвійними глушниками є справжньою принадою.

  Mercedes-AMG GLC 63 4MATIC+ на бездоріжжі, вид спереду збоку.

  Mercedes-AMG GLC 63 4MATIC+ 4-літровий бітурбодвигун V8 у технічному приміщенні.

  4-літровий бітурбодвигун AMG V8 в дорозі спирається на спортивну ходову частину AMG RIDE CONTROL+, яка забезпечує вражаючу жвавість, динамічне поперечне прискорення та максимальне захоплення. До чотирьох відомих програм руху «Individual», «Comfort», «Sport» і «Sport+» додається ще «Ожеледь». Програми можна обирати перемикачем AMG DYNAMIC SELECT. Щоб приборкати силу двигуна, автомобіль оснащений композитною гальмівною системою AMG.

  Mercedes-AMG GLC 63 4MATIC+: витрата палива у змішаному циклі: 12,4-12,2 л/100 км, змішані викиди СО2: 283-278 г/км<p>Вказані значення було розраховано згідно з рекомендованою процедурою вимірювання. Ідеться про «значення NEFZ-CO2» згідно зі статтею 2 п. 1 Імплементаційного регламенту (ЄС) 2017/1153. Значення витрати палива розраховані на основі цих показників. Показники витрати палива розраховано згідно з Постановою 692/2008/ЄС.</p>

 • Mercedes-AMG 63 S 4MATIC+

  Гоночний позашляховик.

  Гоночний позашляховик.

  На бездоріжжі чи на дорозі: Mercedes-AMG GLC 63 S 4MATIC+ на будь-якому грунті вражає своїми характеристиками. Не просто повнопривідний позашляховик – автомобіль для перегонів. З трирівневою пневмопідвіскою AMG RIDE CONTROL+ кросовер демонструю повну придатність для щоденного використання. Якщо просторого відділення для зберігання речей у автомобілі недостатньо, кросовер пропонує також допоміжну пристрій для буксирування причепа, обладнаної системою стабілізації.

   

  Як провідний спортсмен свого класу 4-літровий бітурбодвигун AMG V8 в Mercedes-AMG GLC 63 S 4MATIC+ задіює потужні 510 к.с.<p>Дані номінальної потужності та номінального крутного моменту відповідно до Регламенту (ЄС) № 715/2007 в діючій нині версії.<br> </p> і максимальний крутний момент 700 Нм<p>Дані номінальної потужності та номінального крутного моменту відповідно до Регламенту (ЄС) № 715/2007 в діючій нині версії.<br> </p> . Приборкує видатну потужність високопотужна композитна гальмівна система AMG.

  Mercedes-AMG GLC 63 S 4MATIC+ SUV зона органів управління.
  Трансмісія Mercedes-AMG GLC 63 S 4MATIC+ у технічному приміщенні.

  У русі по місту або бездоріжжям: ви чітко контролюєте Mercedes-AMG GLC 63 S 4MATIC+ SUV з рульовим колесом AMG Performance зі шкірою Наппа з підрульовими перемикачами та перуключателем AMG DYNAMIC SELECT спортивної коробки передач АМГ з електронним блоком управління AMG DRIVE UNIT. Інтуїтивно керована система інформаційних розваг MBUX – серійно обладнана TRACK PACE – під час будь-якої поїздки забезпечує потрібні розваги.

  Маючи на 34 к.с.<p>Дані номінальної потужності та номінального крутного моменту відповідно до Регламенту (ЄС) № 715/2007 в діючій нині версії.<br> </p> і 50 Нм<p>Дані номінальної потужності та номінального крутного моменту відповідно до Регламенту (ЄС) № 715/2007 в діючій нині версії.<br> </p> більше ніж у Mercedes-AMG GLC 63 4MATIC+ модель S забезпечує видатну продуктивність та потужність. Тут ідеальна командна робота 9-ступінчастої спортивної коробки передач AMG SPEEDSHIFT MCT 9, спортивної підвіски AMG RIDE CONTROL+ і заднім диференціалом підвищеного тертя AMG з електронним управлінням. З перемикачем AMG DYNAMIC SELECT та п'ятьма спеціальними програмами руху AMG можна індивідуально коригувати програму руху. При цьому новинка: режим «Ожеледь».

  Mercedes-AMG GLC 63 S 4MATIC+: витрата палива у змішаному циклі: 12,4 л/100 км, змішані викиди СО2: 283 г/км<p>Вказані значення було розраховано згідно з рекомендованою процедурою вимірювання. Ідеться про «значення NEFZ-CO2» згідно зі статтею 2 п. 1 Імплементаційного регламенту (ЄС) 2017/1153. Значення витрати палива розраховані на основі цих показників. Показники витрати палива розраховано згідно з Постановою 692/2008/ЄС.</p>